Altayçeşme Mahallesi Halı & Koltuk Yıkama

Koltuk, sandalye, çekyat, kanepe, halı gibi eşyalar evlerde ve işyerlerinde en çok kullanılan ve bu nedenle en çabuk kirlenen eşyalardır. Ancak bu eşyaların temizliği hiç de kolay değildir. Yüzeyden yapılan temizlik sonucu kirler ve tozlar diplere gider ve orada birikir. Koltukların üzerinde oturdukça veya halıların üzerinde gezindikçe tozlar tekrar yüzeye çıkıp etrafa yayılır. Havada tozların uçuşması sağlık sorunlarına neden olur. Halı ve koltukların derinlemesine temizliğini ise günümüzde profesyonel firmalar yapmaktadır. Altayçeşme koltuk yıkama firması olarak deri, kadife, kumaş, nubuk her türlü koltuk çeşidini yerinde yıkıyor ve derinlemesine temizliyoruz. Koltuk sayısına göre en fazla 2 saat içinde yıkama, durulama ve vakumlama işlemini tamamlıyoruz.

Halılarınızı ise evinizden ya da işyerinizden alıyor ve yıkama kurutma işlemini fabrikamızda yapıyoruz. Ancak halı yıkama da deneyim ve bilgi gerektiren bir hizmettir. Halıların cinsine göre ayrılması ve en uygun temizlik maddelerinin seçilmesi profesyonel bir hizmet gerektirir. Altayçeşme halı yıkama firması olarak halılarınızı en ufak zarar vermeden garantili yıkıyoruz. Yıkama işlemini son teknoloji makinelerle ve doğal ya da organik şampuanlarla yapıyoruz. Aldığımız halıların önce üzerlerindeki kiri, tozu, kırıntı ve tüyleri temizliyor sonra makineye yerleştirerek yıkama işlemine geçiyoruz. Bol saf suyla duruladıktan sonra da kurutma odalarında kurutmaya alıyoruz. Kuruyan halıların kontrollerini yaparak paketliyor ve servise veriyoruz.

Altayçeşme mahallesi koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerinde Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamız sektörün lider firmalarından biridir. Hem hızlı, garantili ve kaliteli hizmetimizle hem de uygun fiyatlarımızla müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamış bulunmaktayız. Fiyatları koltuk ya da halının cinsine göre belirliyoruz. İpek halı, yün halı, el dokuma halısı, makine halısı gibi farklı halı cinslerinin farklı metrekare fiyatı vardır. Altayçeşme mahallesi halı yıkama firmamızı günün her saati arayabilir, bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Tertemiz, pırıl pırıl halılarınız ve koltuklarınız olsun istiyorsanız yılda en az bir kere yıkatmalısınız. Ama halı veya koltuğunuza leke yapacak bir şey döküldüğünde, ya da yoğun bir toza ve kire maruz kaldığında hiç bekletemeden yıkatabilirsiniz. Sık yıkamak bu eşyalarınıza zarar vermeyeceği gibi kullanım ömürlerini de uzatmaktadır.

Menü