Altıntepe Mahallesi Halı & Koltuk Yıkama        

Ev ve işyerlerinde yanlış malzeme ve yanlış yöntemlerle temizlenen koltuklar birkaç yıl içinde ilk günkü canlılığını yitirir, yıpranır, renkleri solar ve artık yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Binbir zahmetle temizlemeye çalıştığınız koltuklarınıza zarar vermek istemiyorsanız onları profesyonel firmalara temizletmelisiniz. Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamız profesyonel kadrosu ve güçlü yıkama ve vakum makineleriyle koltuklarınızı yerinde yıkayarak sizi bu zorlu işten kurtarıyor. Deri ya da kumaş döşemesine göre en uygun ve antibakteriyal şampuanlarla koltuklarınız ilk günkü canlılığına ve güzelliğine kavuşuyor. Altıntepe koltuk yıkama hizmeti için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz. Ekibimiz bir veya iki saat içinde adresinize gelir ve yıkama işlemini de kısa sürede tamamlar.

Evlerimizin ve bazı işyerlerinin temel eşyalarından biri de halıdır. Günün her saati üzerinde dolaşılan halılar çok çabuk kirlenir ve temizlenmesi de bir o kadar zordur. Süpürdüğümüzde temizlendiğini düşünebiliriz ama halıların içine çöken kirler ve tozlar dipte birikir, bakterilerin üremesine uygun ortam oluşur. Firmamız altıntepe halı yıkama hizmetiyle halılarınızı derinlemesine temizlemektedir. Derinlemesine temizlenen halılar yaşam alanlarınızda sağlık risklerini ortadan kaldırır. Halı temizliği özellikle astım ve alerjik hastaları için hayati önem taşır. Halı yıkama hizmetinde halıların cinsine uygun yıkanması ancak profesyonellerin işidir. Firmamız fabrikaya gelen halıları, yün halı, ipek halı, makine halısı, el dokuma halısı, Isparta halısı, hereke halısı, iran halısı gibi cinslerine ve özelliklerine göre ayırır ve özelliklerine uygun malzemelerle yıkama işlemini yapar.

Altıntepe mahallesi koltuk yıkama hizmeti kapsamında ev ve ofis koltuğu, kanepe, çekyat,  sandalye temizliği yanında sinema ve tiyatro koltukları, toplantı salonu koltukları yıkama hizmeti de veriyoruz. Koltuk yıkamada önce solüsyonlu su püskürtme işlemi yapılır ve dipteki kirlerin bile yumuşatılması sağlanır. Daha sonra vakumlama ile kirli sular çekilir ve temiz su ile durulandıktan sonra tekrar vakumlama işlemi yapılır. Alandaki pencereler açılarak koltuklar kurutulmaya bırakılır. Yaklaşık 8 saat sonra koltuklar kullanılabilir hale gelir. Altıntepe mahallesi halı yıkama hizmeti için ise halılarını ev ya da işyerinizden alır yıkama ve kurutma işleminden sonra paketleyerek tekrar adresinize teslim ederiz. Modern makinelerimiz ve doğal şampuanlarla yıkanan eşyalarınız hiçbir zarar görmez aksine ilk günkü canlılığına ve parlaklığına kavuşur.

Menü