Aydınevler Halı & Koltuk Yıkama

Aydınevler ve çevresinde yaşıyorsanız halı ve koltuklarınızı yıkatmak için uzaklarda firma aramanıza gerek yok. Firmamız Aydınevler ’de de faaliyet yürütüyor, ev ve işyerlerinin koltuk, kanepe, sandalye, çekyatlarını yerinde yıkıyor. Yaşam alanlarımızdaki koltuk ve kanepeler en çok kazalara maruz kalan, üzerine kırıntılar, çay, kahve gibi içecekler dökülen eşyalardır. Bunların oluşturduğu lekeleri çıkarmak çok kolay olmuyor. Hatta yanlış maddelerle lekeler çıkarılmaya çalışılınca daha da yaygınlaşıyor ve kalıcı hale geliyor. Aydınevler koltuk yıkama firmamız bu lekeleri hiçbir iz bırakmadan çıkarır, toz ve kirleri derinlemesine temizler. Sırasıyla solüsyon püskürtme, fırçalama, yıkama ve vakumlama işlemleri sonucu koltuklarınızda leke, kir ve tozdan eser kalmaz.

Halılar da en çok kirlenen eşyaların başında gelir ve bunların da kendi imkânlarımızla temizlenmesi çok kolay olmaz. Ama aydınevler halı yıkama firmamız yün, ipek, el dokuma, makine gibi her tür halıyı özel şampuanlar ve modern makinelerle yıkayarak tertemiz yapar. Gerek koltuk yıkamada gerekse halı yıkamada zararlı kimyasallar içermeyen doğal bitkisel şampuanlar ve solüsyonlar kullanırız. Böylece halı ve koltuklarınız derinlemesine temizlenirken bakteriler de yok edilir. Yaşam alanlarınızda sağlığa zararlı hiçbir kalıntı kalmaz. Halılarınızı evinizden ya da işyerinizden alarak fabrikamızda yıkıyoruz ama koltukların yerinden kaldırılması hem zor hep de yıpranmalarına neden olduğu için yerinde yıkıyoruz. Aydınevler mahallesi koltuk yıkama isteğinizi bize ilettiğinizde aynı gün içinde profesyonel ekibimiz adresinize gelerek koltuklarınızı 2 saat içinde yıkayıp tertemiz yapar.

Koltuklar yıkandıktan sonra güçlü vakum makineleriyle suyu çekilse de yüzde 15-20 oranında nemli kalacaktır. Pencereler açılarak bu nemin de kurutulması gerekir. Yaklaşık 8 saat sonra koltuklarınızı tekrar kullanabilirsiniz. Halılarınızın ise yıkanması da kurutulması da aydınevler mahallesi halı yıkama işletmemizde yapılır. Halılar firmamıza geldiğinde önce cinsine göre ayrılır. Cinsine uygun özel bitkisel şampuanlarla yıkanır, bol suyla durulanır, vakumlanarak sudan arındırılır ve kurutulur. Daha sonra paketlenerek adresinize getirilir. Halı ve koltuklarınızı kullanım şartlarınıza ve kirlenme sıklığına göre iki ayda bir yıkatabilirsiniz. Fazla kirlenme yoksa yılda en az bir kere yıkatmak yeterlidir. Firmamızın halı ve koltuk yıkama fiyatları da son derece uygundur.

Menü