Bostancı Mahallesi Halı & Koltuk Yıkama

Evinizde, işyerinizde her gün kullandığınız koltuklarınızın temizliği size dert olmasın. Koltuklarınızın üzerindeki lekeler, biriken kirler hem görsel olarak hem de hijyen açısından mutlaka sizi rahatsız edecektir. Üstelik ne kadar temizleseniz de istediğiniz sonucu alamazsınız. Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamız bostancı koltuk yıkama hizmetleriyle sizi bu dertten kurtarıyor. Koltuk grubu, çekyat, kanepe, sandalye gibi oturma gruplarınızı yerinden kaldırmadan bulunduğu yerde özel teknolojik makinelerle yıkıyoruz. Toz ve kirleri doğal şampuanlarla yıkıyor, lekelere leke çıkarıcı uyguluyor ve özel yumuşak fırçalarla ovalayarak bütün kirleri arındırıyoruz. Güçlü vakum makinesiyle vakumlayarak koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz. Ayrıca koltuklarınızın döşeme özelliklerine göre en uygun şampuanları kullanıyoruz ve koltuklarınıza hiçbir zarar vermiyoruz.

Firmamız ayrıca bostancı halı yıkama hizmeti de veriyor. Evde temizlenen halılarda genellikle kirler halının içine hapsoluyor. Hapsolan kirlerin silerek temizlenmesi mümkün değil. Fabrikamızda ise halıların derinlemesine temizliği yapılıyor. Önce halı üzerindeki tozlar, kırıntılar, tüyler temizleniyor, sonra halının cinsine uygun şampuanlarla ve özel makinelerle yıkanıyor. Durulama işleminden sonra vakumlanan halıda tozdan, kirden eser kalmıyor. Lekeler de özel leke çıkarıcılar ile hiçbir iz bırakmadan çıkarılıyor. Halı ve koltuk yıkamada makineler kadar bilgi ve deneyim de önemlidir. Halının cinsinin doğru tespit edilmesi, yün halı, ipek halı, el dokuma halısı, makine halısı, Isparta halısı, bünyan halısı gibi özelliklerine uygun şampuanlar kullanılması gerekir.

Bostancı mahallesi koltuk yıkama hizmeti için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz aynı gün içinde gelip 2 saat gibi kısa bir süre içinde koltuklarınızı yıkar, temizler ve ilk günkü canlılığına kavuşturur. Yıkanan koltuklar birkaç saat kurutulduktan sonra tekrar kullanılmaya başlar. Bostancı mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerinde en uygun fiyatları da firmamız vermektedir. Fiyatlarımız halının cinsine, koltuğun kumaş dokusuna ve sayısına göre değişmektedir. Halılarınızı kapınızdan alıp tekrar kapınızda teslim ediyoruz. Vakumlanarak suyu alınan halılarınız kurutma odalarımızda kurutulur ve paketlenerek size kurutulmuş olarak teslim edilir. Halılarınızın ve koltuklarınızın yıpranmadan temizlenmesi ve ömürlerinin uzaması için profesyonel hizmet veren firmamızı tercih etmelisiniz. Kullanım durumuna göre halı ve koltuklarınızı 2 ayda bir yıkatabilirsiniz. Bu yapılamıyorsa yılda en az bir kere halı yıkatmak hijyen ve sağlık açısından önemlidir.

 

Menü