Cevizli Mahallesi Halı & Koltuk Yıkama

Eviniz ya da işyeriniz ne kadar temiz olursa olsun kirli ve lekeli koltuklar, sandalyeler, kanepeler yaşam alanının kirli görünmesine neden olur. Koltuklardaki lekeleri evde kendi başınıza çıkarmanız da oldukça zordur. Lekeleri gelişigüzel çıkarmaya çalıştığınızda yayılır ve daha geniş bir alanı kapsar. Bu arada koltuklar temizlenirken genellikle yüzeydeki toz ve kırıntılar koltuk içine çöker ve burada çeşitli bakterilerin, akarların üremesine neden olur. Cevizli koltuk yıkama firmamız sizi bu dertlerden kurtarıyor. Modern koltuk yıkama makineleri, doğal ve organik şampuanlar, leke giderciler ve anti bakteriyel ilaçlar kullanıyor ve koltuklarınızı kısa sürede yıkayarak tertemiz yapıyor.  Koltuk yıkama işlemleri sırasıyla püskürtme, fırçalama, yıkama, durulama ve kurutma aşamalarından oluşuyor.

En az koltuk kadar temizliği zor olan eşyalardan biri de halıdır. Doku özellikleri farklı çok sayıda halı çeşidi vardır. Özellikle el dokuma halılarının, makine halılarının, ipek ya da yün halıların kendi doku yapısına uygun özel şampuanlarla yıkanması gerekir. Evlerde yapılan bilinçsiz temizlik sonucu halıların renkleri solar, tüyleri sertleşir ve lekeler daha da kalıcı hale gelir. Cevizli halı yıkama firması olarak tüm halıları tüm farklı özelliklerine göre ayırıyor ve en uygun şampuanlarla yıkıyoruz. Halı üzerindeki tozların temizlenmesi, şampuanla yıkanması ve durulanması, vakumlanması ve kurutulması işlemleri her bir halı için tek tek uygulanır. İşlemler bittikten sonra halılarınız daha canlı, renkleri daha parlak, tüyleri daha yumuşak olmaktadır.

Cevizli mahallesi koltuk yıkama talepleriniz için bizi hemen arayabilirsiniz. Ekibimiz aynı gün içinde adresinize gelir ve koltuklarınızı yerinden kaldırmadan itina ile yıkar. Ekibimiz ayrıldıktan sonra pencereler açık durumda koltuklar birkaç saat kurutulmaya bırakılır ve kuruduktan sonra yine aynı gün içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Cevizli mahallesi halı yıkama taleplerinizde ise ekibimiz bir saat içinde adresinize gelir ve halılarınızı alarak fabrikamıza getirir. Yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra halılarınız paketlenir ve yine kapınızda size teslim edilir. Halı ve koltuklarınızı yılda en az bir kere yıkatarak onların ömürlerini uzatabilirsiniz. Ama ekstra durumlarda daha sık da yıkanabilir. Sık yıkamanın eşyalarınıza hiçbir zararı yoktur. Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamız kaliteli hizmetleri ve uygun fiyatlarıyla bölgenin lider firması olmuştur.

Menü