Hakkımızda

Koltuk temizliği, halı temizliği ve perde temizliği gibi işler ev ve iş yerlerinde yapılması en zor ve zahmetli işlerdir. Doğru ve bilinçli bir temizlik yapılmazsa halı ve koltuklar çok çabuk yıpranır, renkleri solar veya birbirine karışır. Bu nedenle insanlar artık halı ve koltuklarını profesyonel firmalara yıkatmayı tercih ediyor. İstanbul anadolu yakasının tüm ilçelerinde halı ve koltuk yıkama hizmetleri veren firmamız, koltuklarınızı hiçbir zarar vermeden evinizde yıkıyor. Anadolu yakası koltuk yıkama hizmeti için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Deneyimli yıkama personelimiz son teknoloji makinelerle, doğal şampuanlar ve leke çıkarıcılarla her cins koltuğu 2 saat gibi kısa bir süre içinde tertemiz, pırıl pırıl yapar. Koltuk yıkama işleminde en hassas konu kumaş cinsidir. Kumaş, deri, kadife, nubuk koltuk çeşitleri için farklı işlemler uygulanır.

Anadolu yakası halı yıkama hizmetinde modern halı yıkama makineleri ve vakum makineleri kullanıyoruz. Fabrikamıza gelen halıların öncelikle üzerindeki toz, kırıntı, saç, tüy gibi görünen kirleri arındırılır. Daha sonra özel leke çıkarıcılarla lekeler çıkarılır. Halı yıkama makinesine alınır ve en kaliteli şampuanlarla yıkanır. Bol suyla durulanır ve vakumlanarak suyu çekilir. Ancak halı temizliğinde halının cinsine göre farklı işlemler uygulanabilir. El dokuma halısı, yün halılar, kök boya halılar çok daha hassas bir temizlik gerektirir. Makine halılarında ise aynı yöntem kullanılır. Yıkanıp suyu vakumlanan halılar biraz nemlidir ve kurutma odalarına alınır. Burada tamamen kurutulan halıların kontrolleri yapılır, paketlenir ve evlere teslim edilir.

İstanbul anadolu yakası koltuk yıkama fiyatları koltuk sayısına, koltuğun kumaş cinsine ve kirlilik durumuna göre değişmektedir. Ama sektörde en uygun fiyatlarla en kaliteli yıkama hizmetini Delta Halı Koltuk Yıkama firmamız vermektedir. Ev koltuğu, ofis koltuğu, işyeri koltuğu, sinema koltuğu, tiyatro koltuğu, toplantı salonu koltuğu gibi tüm koltuk çeşitlerini titizlikle yıkamaktayız. Yıkadığımız koltuklar ilk günkü canlılığına kavuşur. İstanbul anadolu yakası halı yıkamafiyatları da halının cinsine ve büyüklüğüne göre değişir. Fiyatlarımız halının cinsine göre metrekare üzerinden hesaplanır. Normal bir halının senede en az bir kere yıkanması halının ömrünü uzatacaktır. Ama halınız kullanım şartlarından dolayı çok çabuk kirleniyorsa iki ayda bir de yıkatabilirsiniz. Böylece halılarınız her zaman temiz olacak ve sağlığa zarar vermeyecektir.

HİZMETLERİMİZ

KOLTUK YIKAMA

HALI YIKAMA
YERİNDE YIKAMA
PERDE YIKAMA
Menü