Halı Yıkama

Ev ve işyerlerindeki halılar toz, kir ve lekeleri içine hapsederek bakterilerin üremesine neden olan eşyalardır. Sağlık açısından derinlemesine temizlenmesi gerekir. Ancak evde kendi yöntemlerimizle yapılan halı temizliği kirlerin daha da içeri girmesine neden oluyor. Halıların derinlemesine temizlenmesi için halı yıkama en iyi çözümdür. Delta halı yıkama firmamız modern makinelerle, etkili ve doğal solüsyonlarla halılarınızı yıkar ve toz, kir ve lekelerden tamamen arındırarak sizlere teslim eder. Yaşam alanlarımızda bulunan halılar farklı özelliklere sahiptir. Halıların özelliklerine göre yıkama işlemi yapabilmek profesyonel bir hizmet gerektirir. Makine halısı, el dokuma halısı, sentetik halı, ipek halı, Isparta halısı, bünyan halısı, iran halısı gibi halı çeşitleri dokuma özelliklerine göre hassas şekilde yıkanır.

Yıkanmasını istediğiniz halıları kapınızdan alıp fabrikamıza getiriyoruz. Gelen halılara ilk önce toz alma işlemi uyguluyoruz. Modern toz toplama makinalarımız halıların üzerindeki toz, kum, saç, tüy gibi tüm yabancı maddeleri toplar. Bitkisel doğal ilaçlarla dezenfekte edilir ve mikroplardan arındırılır. Yine varsa halı üzerindeki lekeler özel leke çıkarıcı ilaçlarla çıkarılır. Daha sonra halı yıkama makinesine yerleştirilir ve yıkama işlemine başlanır. Bu aşamada halının cinsine göre özel bitkisel şampuanlar kullanılır. Bol saf suyla durulama işlemi yapılır. Son olarak da sıkma makineleriyle yıkanan halıların suyu sıkılır. Suyu sıkılan halılar nemli bir şekilde makineden çıkarılır ve kurumaya bırakılır. Modern cihazlarla, deneyimli personelle ve doğal ilaçlarla verdiğimiz halı yıkama hizmeti hav alma işlemi, paketleme ve halıların kapınıza teslim edilmesiyle sona erer.

Hizmetlerimizin hiçbir aşamasında halılarınız en ufak bir zarar görmez. Renkleri solmaz ve halılarınız ilk günkü pırıltısına, canlılığına kavuşup tertemiz olur. Her firmanın halı yıkama fiyat listesi farklı olabilir. Delta halı yıkama firmamızda fiyatlar halının cinsine ve metrekaresine göre değişmektedir. Ancak halı yıkatmada uygun fiyatlarla birlikte kaliteli hizmete de önem vermelisiniz. Bazı firmalar eski teknolojilerle ve kalitesiz ürünlerle ve halıları cinsine göre ayırmadan yıkama işlemi yapmakta ve halıların yıpranmasına neden olmaktadır. Delta halı yıkama firmamız fiyatları yanında kaliteli hizmetiyle de sektörün en iyilerinden biridir. Halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Derinlemesine temizlenen halılarınızın kullanım ömrü de artacaktır.

Menü