İdealtepe Mahallesi Halı & Koltuk Yıkama            

Anadolu Yakasının tüm mahallelerinde hizmet veren firmamız İdealtepe sakinlerine de halı ve koltuk yıkama hizmeti vermeye başlamıştır. Delta Halı ve Koltuk Yıkama firması olarak artık size çok daha yakınız. Gerek evinizdeki gerekse işyerinizdeki koltukların temizlenmesi için hizmet talep ettiğinizde bir iki saat içinde idealtepe koltuk yıkama ekibimiz adresinize gelir ve işlemlere başlar. Yıkama işlemini deri koltuk, kumaş koltuk, nubuk koltuk gibi her türlü koltuk döşeme çeşidine uygun özel ve doğal şampuanlarla yapıyor, özel leke giderici solüsyonlarla tüm lekeleri, kiri, pası gideriyoruz. Koltuk içine hapsolmuş toz ve kirleri güçlü vakumlama cihazlarıyla çekiyoruz. Derinlemesine temizlenen koltuk, çekyat, sandalye ve kanepeleriniz tekrar eski canlılığına ve parlaklığına kavuşuyor.

Koltuklarınızı yerinden oynatmadan bulunduğu yerde yıkıyoruz ama halılarınız işletmemize getirerek yıkıyoruz. İdealtepe halı yıkama hizmeti için halılarınızı adresinizden teslim alıyor ve yıkama kurutma işlemleri tamamlandıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. İşletmemizde halılar önce türüne ve özelliklerine göre ayrılır. Dokusuna en uygun şampuanlar belirlenir ve öncelikle püskürtme işlemiyle kir ve tozlar yumuşatılır. Lekeli bölümlere leke çıkarıcılar uygulanır ve lekeler dağılmadan, halının renklerini değiştirmeden çıkarılır. Halı yıkama makinesinde bol saf suyla durulanır ve son olarak vakumlanarak suyu çekilir. Halılar bu aşamada bir miktar nemlidir. Kurutma odalarında kurutulur ve son kontrolleri yapılır. İstenen temizlik elde edildiğinde paketlenerek adresinize getirilir. İdealtepe mahallesi koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerinin en garantili adresi Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamızdır.

Yıkama ve vakumlama işlemlerinde son teknoloji makineler ve doğal temizlik ürünleri kullanmaktayız. Hizmetlerimizi hepsi de deneyimli ve profesyonel ekibimizle vermekteyiz. Evinizde kendi yapacağınız halı ve koltuk temizliği derinlemesine olmayacak ve diplerde kalan toz ve kirler bakterilerin üremesi için uygun ortam yaratacaktır. Bu durum özellikle alerji ve astım hastalıklarını tetikleyecektir. Dipten ve derinlemesine temizlik için idealtepe mahallesi halı yıkama firmamızdan hizmet almalısınız. Hem temizlik için zaman ve emek harcamayacak hem de diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlarla halı ve koltuklarınız tertemiz olacaktır. Firmamız halı koltuk yıkama işlemlerinde garanti veriyor ve onlara hiçbir zarar vermiyor.

Menü