Koltuk Yıkama

Temiz ve hijyen bir yaşam alanı her şeyden önce sağlık açısından çok önemlidir. Bu nedenle ev ve ofislerde günlük, haftalık, aylık ve yıllık temizlik işlemleri yapılır ve sağlıklı, temiz bir ortam yaratılır. Ancak temizlikte yapılan yanlış uygulamalar eşyaların kısa sürede yıpranmasına ve kullanılamaz hale gelmesine neden oluyor. En çok da halı, koltuk ve perde temizliğinde yanlış uygulamalar yapılıyor. Genellikle kumaş yapısı ne olursa olsun bütün koltuklar aynı yöntemle temizlenmeye çalışılıyor. Bu durumda koltuk kumaşı yıpranabilir, rengi solabilir, canlılığını yitirebilir. Delta halı-koltuk yıkama firmamız koltuklarınıza ve koltuk kumaşına zarar vermeden en iyi şekilde koltuklarınızı yıkamaktadır. Koltuk yıkama işlemini yüksek vakumlu makineler ve kir sökücü, leke çıkarıcı özel şampuanlar ile yapıyoruz.

Koltuk, kanepe temizliği sırasıyla püskürtme, fırçalama ve vakumlama işlemleriyle yapılmaktadır. Önce bütün yüzey püskürtme suyla ıslatılır, kir ve lekelerin yumuşatılması sağlanır. Daha sonra şampuan püskürtülür, lekeli yerlere leke çıkarıcı uygulanır ve yumuşak bir fırçayla fırçalanır. Bu işlemden sonra saf su verilerek vakumlanır. Koltuklardan su gelene kadar vakumlama devam eder. Vakum işlemi sonunda koltuklar büyük oranda kurumuş olur ama pencereleri açarak tamamen kurutmak gerekir. Verdiğimiz yerinde koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınız zahmetsizce ve 2 saat gibi kısa bir sürede tertemiz olmaktadır. Temizlikte insan sağlığına zarar vermeyen tamamen bitkisel şampuanlar ve leke çıkarıcılar kullanıyoruz. Personelimiz ise yılların deneyimine sahiptir ve işlerini en iyi şekilde yapmaktadır.

Koltuklarınız temiz görünse bile yılda bir defa yıkanması hijyen açısından önemlidir. Görünmeyen bakteriler sağlık sorunlarına neden olabilir. Ama kalabalık ve çocuklu evlerde veya ofislerde koltuklar daha çabuk kirlenir ve daha sık temizlenmesi gerekir. Koltuk yıkama fiyatları çok yüksek olmadığı için bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmamızın koltuk yıkama fiyat aralığı 150 tl – 250 tl dir. Fiyatlar koltuk sayısına, kumaşın cinsine ve kirlilik oranına göre değişmektedir. Ayrıca firmalara göre de fiyatlar değişmektedir. Ancak koltuk yıkatmada fiyattan çok önceliğiniz kalite olmalıdır. Düşük fiyat verip, kalitesiz malzeme kullanan ve deneyimsiz personelle hizmet veren firmaların hizmetinden memnun kalmayabilirsiniz. Delta halı ve koltuk yıkama firmamız, hizmet verdiği bölgelerde müşteri memnuniyeti sağlamış, sektörün en güvenilen ve tercih edilen firmasıdır.

Menü