Küçükyalı Mahallesi Halı & Koltuk Yıkama

Koltuk ve halılarınızın yıkanması konusunda üzücü deneyimleriniz varsa artık bu deneyimlerinizi unutun. Gelişmiş teknolojik makinelerimizle, deneyimli ve profesyonel kadromuzla koltuklarınıza hiçbir zarar vermeden onları tertemiz yapıyoruz. Küçükyalı ve çevresinde oturuyorsanız artık başka yerlerde koltuk yıkama firması aramanıza da gerek kalmadı. Küçükyalı koltuk yıkama hizmetimizle şimdi size çok daha yakınız. Günün her saati bizi arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Ekibimiz bir saat içinde adresinize gelir ve temizleme işlemlerine başlar. Koltukların kumaş cinsini inceleyen ekibimiz buna en uygun doğal şampuanları kullanarak yıkama işlemini yapar. Lekeleri özel leke giderici ilaçlarla renkleri soldurmadan ve lekeyi dağıtmadan çıkarır. Bol suyla durulama yapılır ve güçlü vakum cihazıyla vakumlama yapılır.

Vakumlama işleminden sonra koltuklar kurumaya bırakılır. Boydan boya zemin üstü halılarınız varsa onları da yerinde yıkayıp temizliyoruz. Diğer halıları da küçükyalı halı yıkama hizmeti kapsamında fabrikamıza getiriyor ve yıkama işlemini burada yapıyoruz. İşletmemizde her bir halı tek tek özel işlemlerden geçirilir. Önce halılar cinslerine göre ayrılır ve dokusuna en uygun doğal veya organik şampuanlarla yıkanır. Bol saf ve temiz suyla yıkanan halılar vakumlanır ve hem yüzey hem de halı içi derinlemesine temizlenir. Daha sonra ise hijyen bir ortama sahip özel kurutma odalarında halılar kurutulur. Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamız küçükyalı mahallesi koltuk yıkama ve halı yıkama hizmetlerinde bölgenin en güvenilen firmasıdır.

Halılarınız kapınızdan ücretsiz olarak alınır ve yıkama işlemi bittikten sonra paketlenerek adresinize teslim edilir. Evinizde, ofisinizde koltuk ve halılar dışında sinema salonu koltuklarını, toplantı ve seminer salonu koltuklarını da yerinde yıkıyoruz. Küçükyalı mahallesi halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerinde en uygun fiyatları da firmamız vermektedir.  Halılarda halının cinsi fiyat belirlemede önemlidir. Yün halı, ipek halı, Isparta halısı, bünyan halısı, el dokuma halısı veya makine halısı gibi halı çeşitlerinde metrekare fiyatları farklıdır. Bize telefon ederek veya ekibimiz geldiğinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Koltuk ve halılarınızın yıpranmadan, renkleri solmadan, lekesiz, tertemiz yıkanmasını istiyorsanız en doğru adres Delta Halı ve Koltuk Yıkama firmamızdır.

Menü